OTA YHTEYTTÄ

Viskan Oy Ab

Hämeentie 157

0560 Helsinki, Finland

myynti@viskan.fi

VISKAN SUOMI

Jussi Moilanen

CEO & sales

jussi.moilanen@viskan.fi

+358 45 110 2229

Pörrö Sahlberg

Business developer

porro.sahlberg@viskan.fi

+358 40 664 7949

Sauli Enbuska

Business developer

sauli.enbuska@viskan.fi

+358 400 158 277

SINI PALONEN

Business developer

sini.palonen@viskan.fi

+358 451 873 155

Sales - sweden

Mathias Nohlborg

Sales Manager

mathias.nohlborg@viskan.se

+46 708 909 808

Fredrik ottosson

Head of Sales

fredrik.ottosson@viskan.se

+46 70 683 98 55

Project

Claes Wettéus

Senior Project Manager

claes.wetteus@viskan.se

+46 70 649 04 01

Business Developers

Gunilla Esbjörnsson

Customer Growth Manager

gunilla.esbjornsson@viskan.se

Sebastian Ehrstedt

Business Developer

sebastian.ehrstedt@viskan.se

Emil Malmborg

Business Developer

emil.malmborg@viskan.se

Alexander söderholm

Business Developer

alexander.soderholm@viskan.se

Kristian erlén

Key Account Manager

kristian.erlen@viskan.se

+46 793 13 25 01 

Ellinor andreasson

Business Developer

ellinor.andreasson@viskan.se

Helen nilsson

Business Developer

helen.nilsson@viskan.se

Magnus Vestergaard

Business Developer

magnus.vestergaard@viskan.se

Jan Larsson

Business Developer

jan.larsson@viskan.se

Jimmy Erlandsson

Business Developer

jimmy.erlandsson@viskan.se

Lars Lundström

Business Developer

lars.lundstrom@viskan.se

marcus wallstersson

Business Developer

marcus.wallstersson@viskan.se

Web Solutions

Andreas strandman

Web Developer

Carl Nordin

Web Developer

Aron Hafner

Web Developer

Sara draheim

Art Director

Henrik Peszlen

Web Developer

Magnus Schmitz

Web Developer

Alexander claesson

Web Developer

Research and Development

mattis andersson

Application Developer

roger stenman

Application Developer

bogdan patoka

Application Developer

lennart jakobsson

Application Developer

anton johansson

Partner & Integration

Sebastian lundqvist

Application Developer

anton zanchenko

Application Developer

daniel ejlroth

Application Developer

katarina lorentzon

Scrum Master

marcus henriksson

Application Developer

martin uhlén

Application Developer

sergey krakov

Application Developer

Michael Bergquist Suarez

Web Developer

Management

MALIN STIGSON

RnD Manager

malin.stigson@viskan.se

amar kulo

Operations Manager

amar.kulo@viskan.se

Katja Wettéus

HR Manager

katja.wetteus@viskan.se

Kristian Iveling

CEO

kristian.iveling@viskan.se

Serkan Selcuk

Frontend Solutions Manager

serkan.selcuk@viskan.se

HOSTING AND TECHNICAL STAFF

TOBIAS ÅKESSON

System Admin

Per antonsson

Senior System Admin

Financial

rebecka engelbrektsson

rebecka@decimal.nu

our dogs

java

caspian

Me Viskanilla yhdistämme verkkokaupat myymälöihin. Toimitamme edistyneet ohjelmistoratkaisut verkkokauppaan, omnichanneliin ja kestotilausliiketoimintaan. 

UUTISKIRJE

Tilaa uutiskirjeemme ja saat tuoreimmat uutiset sähköpostiisi

Viskan Oy Ab     Hämeentie 157, 00560 Helsinki, Finland     +358 207 353410      myynti@viskan.fi